Doradca inwestycyjny

Doradca inwestycyjny Ryki

Prasówki

Czym jest mon fex ? Monfex jest dość młodą, ale profesjonalną, wirtualną platformą tradingową.Stworzona stała ona do handlu z zastosowaniem dźwigni, na najczęstszych kryptowalutach. Przede każdym poziomowi idealne rozwiązanie również dla osób dopiero zaczynających swoją przygodę na ostatnim sektorze kiedy również dla aktywnych inwestorów. Z pewnością znaczący wpływ na ostatnie tworzą gorsze niż u konkurencji prowizje. Godnym uwagi jest jeszcze mocno intuicyjny i naturalny w obsłudze panel.

Doradca inwestycyjny Zamość

Bezsprzecznie Monfex umożliwia handel kryptowalutami z wielkim lewarem, w wysokości nawet do 400X .Znaczy to, że grający zawiera zakład za wielokrotność wniesionych środków. Reszta jest brana od pośrednika. Wielkość zakładu jest skłonna właśnie od wartości lewara . Reasumując, przy dźwigni na pokładzie 20X obstawiając 0.1 BTC użytkownik realnie dysponuje kwotą w wysokości 2 BTC. Na platformie nie ma handlu rzeczywistego. Są jedynie przeprowadzane spekulacje dotyczące cen kryptowalut w układzie do dolara. Podsumowując jest obecne handel kontraktami różnic cenowych CFD. Zatem na Monfex zarabiamy również na wzrostach wartości (są to tzw. pozycje długie-long), kiedy również na ich spadku (pozycje krótkie-short).

 

gielda mon fex

Z pewnością, w układzie do kontraktów terminowych znanych z giełdy, platforma proponuje o wiele ciekawszą ofertę. Przede każdym dlatego, iż jej związki nie są pewnych ram czasowych. Mogą więc zostać zniesione w dowolnym momencie.
Doradca inwestycyjny Zamość

Kryptowaluty na Monfex.
Reasumując Monfex udostępnia rynek z dźwignią do 400X również możliwością handlu dużymi i złymi sytuacjami na jeszcze 200 instrumentach. Do dyspozycji jest jeszcze dostępnych 12 najpopularniejszych kryptowalut zintegrowanych z amerykańskim dolarem. Przylegają do nich:

BCH/USD, BTC/USD, DASH/USD, EOS/USD, ETC/US, ETH/USD, LTC/USD, NEO/USD, OMG/USD, XMR/USD, XRP/USD, ZEC/USD.

Rejestracja i obsługa konta.
Założenie konta na Monfex jest dużo popularne. W końcu rejestracji podajemy dane osobowe wraz z adresem, e-mailem i numerem telefonu. Tak na skutek konto zabezpieczamy hasłem. Po rejestracji na adres e-mail otrzymamy daną o założeniu konta. Oczywiście po kliknięciu w dany link następuje aktywacja konta.

Wpłata materiałów.
Z pewnością, w końcu rozpoczęcia handlu składamy depozyt środków, jakimi będziemy pracować. Do wyboru mamy dwie możliwości zakup BTC, Tether, ETH lub bezpośredni zakup przy pomocy karty płatniczej. W przypadku pierwszej opcji klikamy zakładkę”Depozyt”, a następnie kopiujemy adres do schowka lub czerpiemy z kodu QR. Następnie, na podany przez nas adres dokonujemy wpłaty odpowiednich kryptowalut. Wpłacone środki pojawiają się na koncie w porządku godziny. Natomiast minimalna wartość depozytu wynosi 0,01BTC.

Druga opcja daje możliwość szybkiego nabycia kryptowalut. Wiąże się to ale z pobraniem prowizji. Niewątpliwie jest obecne powiązane z faktem, że zakup przy wykorzystaniu karty kończy się za pośrednictwem firmy zewnętrznej Simplex. W wyniku pośrednik potrąca wartość w wysokości 3,5% od jakiejś transakcji lub od jakichś 10 USD, w relacji od tego, jaka z opłat jest wyższa.

Doradca inwestycyjny Zamość

Wypłata środków.
Wypłaty środków z platformy dokonujemy poprzez zakładkę ”Wypłać”. Po zaprezentowaniu się na ekranie admonicji, wprowadzamy adres BTC na jaki tworzą stać przesłane bitcoiny. Zazwyczaj środki kierowane są wciągu 48 godzin.

Prowizje i opłaty.
Z pewnością samą z najwyższych wartości Monfex są niskie wartości i prowizje. Pobierane są one przy przy zawieraniu oraz przy zamykaniu kontraktu w wysokości 0,11% ceny bitcoina, co w przeliczeniu wynosi 11 USD I 12,1USD. I musimy się i liczyć z poniesieniem kosztów naliczanych za każdy dzień otwartego kontraktu. Obejmuje on teraz zaledwie 0,069% ceny bitcoina co w przeliczeniu daje kwotę 6,9USD za każdy dzień. Zatem przykładowo przy dziesięciodniowej inwestycji na pokładzie 2000 USD, po odjęciu prowizji również wyjątkowych opłat pozostanie nam 2000 USD – 23,1 – 69 = 1907,9 USD.

Lewar.
Mon fex jest platformą tradingową stworzoną do handlu kryptowalulatmi z zastosowaniem dźwigni . Ułatwia ona handlującym lewar w wysokości nawet do 400X. Nazywa to, że zakład miany jest pomiędzy giełdą i klientami i stosuje się do gry przyszłej ceny danej kryptowaluty. Zakład taki miany jest na wielokrotność wniesionych środków, które z zmiany udzielane są od tamtej części. Wysokość danego sklepu jest i ściśle skojarzona z powierzchnią używanej dźwigni. I tak przy lewarze w wysokości 20x obstawiając 0,1 BTC użytkownik realnie obstawia 2 BTC. Lewar może przysporzyć się do pokaźnych zysków, należy ale mieć, iż handel przy zastosowaniu dźwigni pomaga w dwie strony. A może dostarczyć duże wpływy, ale więcej również ciężkie straty. Dlatego te pomocny jest dobry umysł i wprowadzanie dźwigni dobrej do poziomu posiadanej już nauki oraz nauce.

Doradca inwestycyjny Zamość

Handel, i bezpieczeństwo.
Handel na Monfex jest całkowicie bezpieczny, ponieważ podstawa jest zdecentralizowana. Chroniony jest również sposób kiedy i metoda przetwarzana w Monfex. Depozyt każdego Mężczyzny przechowywany stanowi w portfelu z zachowaniem najwyższych, wiodących środków bezpieczeństwa. Godnym uwagi jest fakt, że jako Użytkownik masz dostęp do raportów i soków z konta w dowolnym momencie. W każdej chwili możesz także się wycofać wypełniając prosty formularz online. Dla dodatkowego zabezpieczenia oraz pomocy swoich kont jesteś nadzieję dwustopniowego uwierzytelniania. Tak właściwie prawdziwym zagrożeniem dla klienta zapewne być jedynie sam użytkownik, i tak właściwie niedostosowanie dźwigni do stanu wiedzy oraz wiedze gracza. Dlatego przed rozpoczęciem gry przekonuje się dokładne zapoznanie się z bazarem oraz mechanizmami obowiązującymi podczas handlu. Zawsze też o wziąć z”” Akademii Handlowej w zakładce “Dla traderów”. Dodatkowym argumentem jest także możliwość zajrzenia poprzez zakładkę “Zasoby” do” Bazy Wiedzy Kryptowalut”, gdzie znajdziesz między nowymi porady dotyczące blockchainów i kryptowalut. Platforma umożliwia te handlującym wstęp do webinarów szkoleniowych oraz do bloga zawierającego ważne wieści z zakresu aktualizacji branżowych, aktualizacji sieci a co najważniejsze analizy rynku.

Doradca inwestycyjny Zamość

Mon fex- wizualna ocena platformy.
Interfejs podstawy jest bezpieczny i lekki w obsłudze nawet dla laików. Po zalogowaniu sugeruje się główny panel. Po jego wewnętrznej stronie położone są nowe informacje dotyczące salda oraz zysku, a ponadto strat dla aktualnie otwartych pozycji. Także niezwykle prestiżowym jest, że zostały tam i zamieszczone informacje mówiące już zgromadzonego kapitału. Natomiast poniżej odpowiedzialne są artykuły na fakt dostępnych instrumentów finansowych. Panel główny ogłasza więcej na bieżąco aktualne marże pobierane przez platformę.

W centralnej części zostały umieszczone wykresy wybranych par walut cyfrowych. Jednak strona główna pokazuje wykres danego instrumentu. Z zmiany poniżej wykresu odpowiedzialne są opcje dotyczące zakupu kiedy i sprzedaży i księga zleceń.Oczywiście spośród ostatniego stylu odpowiedzialna jest także cała historia wszystkich przeprowadzonych transakcji.

Ważnym elementem jest fakt, iż twórcy platformy zadbali oraz o dostarczenie użytkownikom niezbędnych narzędzi analitycznych. Przydatne są one w zakładce ”Środki” na stronie głównej.

Mon fex opinie – podsumowanie.
Z całkowitą pewnością Monfex jest dużą polecenia platformą do handlu z zastosowaniem dźwigni. Konkludując jest ona swoja, intuicyjna i bliska również dla początkujących kiedy i mocnych inwestorów. Przede każdym oferuje aż 12 popularnych par kryptowalutowych.I co jest bezsprzecznie ważne niskie prowizje, wysoki spread oraz nieokreślony czas kontraktu. Reasumując długi czas kontraktu umożliwia z zmiany anulowanie danego zlecenia w każdej chwili. Godnym uwagi jest jeszcze niewątpliwie aspekt, że dla odbiorców jest jednoznaczna całodobowa infolinia. Z pewnością ważnym jest, że wszystkiemu jest jeszcze przydzielany indywidualny opiekun nazywany menedżerem konta osobistego. Niewątpliwie istotną kwestię odgrywa i dobre wyjście do odbiorcę. Ponieważ dzięki swobodnemu dostępowi do materiałów edukacyjnych, webinarów i bezpłatnych kursów każdemu daje okazję na podwyższenie poziomu swoich zdolności w grze z dźwignią.

Doradca inwestycyjny Zamość

Ogólnie w całym środowisku społeczności inwestorskiej, platforma bawi się uznaniem oraz piekielnie silną opinią. Bezsprzecznie zdecydowana większość handlujących chwali sobie swój interfejs, szybką reakcję sposobu na prowadzone operacje oraz wielką grupę i otwarty wstęp do materiałów edukacyjnych. Oczywiście marki na jej temat wszystek że bez kłopotu zlokalizować na forach i w środowiskach społecznościowych.

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments